Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nasza oferta stała jest tylko przedsmakiem tego co możemy przygotować pod kontem indywidualnych preferencji naszych konsumentów.

Nasi kucharze dołożą wszelkich starań, żeby nikt nie opuścił naszych skromnych progów głodny czy niezadowolony. Rozwiązania proponowane państwu przez nas są wynikiem wnikliwej analizy współczynników dostarczonych przez konsumentów tak aby jak najlepiej sprostać państwa oczekiwaniom.

Zadaniem usługi Szkoły Outsorcing-Gastro jest odciążenie Państwa od wszelkich zadań, których nie chcą lub nie mogą Państwo wykonać.

Usługę gastronomiczną wykonujemy poza obszarem Państwa Szkoły.

Zestawy obiadowe przywożone są w przystosowanych specjalistycznych termosach i w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu wydawane na zastawie stołowej lub w specjalnych termicznych jednorazowych "boxach" spełniających wszystkie normy sanitarne.

Proces, który proponujemy zawiera opracowanie menu dobranego tak, aby zestawy zawierały wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu, były smaczne i dobrze zbilansowane, przygotowanie posiłków, dowóz, wydanie posiłków oraz posprzątanie i utrzymanie czystości.

 

Untitled Document